Jedle sibiřská esenciální olej

vratné obaly
10 ml
127 Kč
30 ml
347 Kč
50 ml
551 Kč

Jedle sibiřská (Abies sibirica)

je stálezelený strom, ze kterého se získává esenciální olej.

Tento olej se získává destilací jehliček a větviček jedle sibiřské a má charakteristickou vůni, která je svěží, borová a revitalizující.

Jedle sibiřská esenciální olej má několik přínosů a použití:

  • Oživení a stimulace: Vůně jedle sibiřské je osvěžující a povzbuzující. Inhalace tohoto oleje může pomoci zvýšit energii, povzbudit mysl a zlepšit koncentraci. Je také oblíbený pro vytváření osvěžující atmosféry v domácnosti.
  • Podpora dýchacího systému: Jedle sibiřská esenciální olej může být užitečný při problémech s dýcháním, jako jsou nachlazení, kašel, rýma nebo sinusitida. Jeho antiseptické a expektorační vlastnosti mohou pomoci uvolnit dýchací cesty a uklidnit podrážděnou sliznici.
  • Uklidňující a relaxační účinky: Vůně jedle sibiřské má také relaxační účinky a může pomoci snížit stres a úzkost. Přidání tohoto oleje do aromaterapeutického difuzéru nebo masážního oleje může přispět k uklidnění mysli a těla.
  • Podpora imunitního systému: Jedle sibiřská esenciální olej obsahuje látky s antimikrobiálními vlastnostmi, které mohou podpořit imunitní systém a chránit tělo před infekcemi. Může být použit při prevenci respiračních onemocnění a posílení imunitní odpovědi.

Jako u všech esenciálních olejů, je důležité respektovat správné použití a koncentrace. Před použitím jedle sibiřského esenciálního oleje se doporučuje konzultovat s odborníkem na aromaterapii nebo provést citlivostní test na malé ploše kůže.

Objem: 10, 30 a 50ml

back to top