Konec školního roku SLEVA 10 % na celý nákup, kód v košíku „ucitel10".

Jedle sibiřská esenciální olej

vratné obaly
5 ml
91 Kč
10 ml
154 Kč
30 ml
370 Kč
50 ml
576 Kč

Jedle sibiřská (Abies sibirica)

je stálezelený strom, ze kterého se získává esenciální olej.

Tento olej se získává destilací jehliček a větviček jedle sibiřské a má charakteristickou vůni, která je svěží, borová a revitalizující.

Jedle sibiřská esenciální olej má několik přínosů a použití:

  • Oživení a stimulace: Vůně jedle sibiřské je osvěžující a povzbuzující. Inhalace tohoto oleje může pomoci zvýšit energii, povzbudit mysl a zlepšit koncentraci. Je také oblíbený pro vytváření osvěžující atmosféry v domácnosti.
  • Podpora dýchacího systému: Jedle sibiřská esenciální olej může být užitečný při problémech s dýcháním, jako jsou nachlazení, kašel, rýma nebo sinusitida. Jeho antiseptické a expektorační vlastnosti mohou pomoci uvolnit dýchací cesty a uklidnit podrážděnou sliznici.
  • Uklidňující a relaxační účinky: Vůně jedle sibiřské má také relaxační účinky a může pomoci snížit stres a úzkost. Přidání tohoto oleje do aromaterapeutického difuzéru nebo masážního oleje může přispět k uklidnění mysli a těla.
  • Podpora imunitního systému: Jedle sibiřská esenciální olej obsahuje látky s antimikrobiálními vlastnostmi, které mohou podpořit imunitní systém a chránit tělo před infekcemi. Může být použit při prevenci respiračních onemocnění a posílení imunitní odpovědi.

Jako u všech esenciálních olejů, je důležité respektovat správné použití a koncentrace. Před použitím jedle sibiřského esenciálního oleje se doporučuje konzultovat s odborníkem na aromaterapii nebo provést citlivostní test na malé ploše kůže.

Objem: 10, 30 a 50ml

back to top