NEEXPEDUJEME 20.7. - 28.7. 2024

Litsea cubeba esenciální olej

vratné obaly
5 ml
91 Kč
10 ml
154 Kč
30 ml
370 Kč
50 ml
576 Kč

Litsea cubeba esenciální olej,

také známý jako May Chang, je získáván destilací plodů stromu Litsea cubeba.

Tento olej má svěží, citrusovou vůni s jemnými květinovými tóny.

Je oblíbený pro své osvěžující, antistresové a antiseptické vlastnosti.

Zde je několik přínosů a použití Litsea cubeba esenciálního oleje:

  1. Relaxace a náladový zlepšení: Litsea cubeba olej má povzbuzující účinky na náladu a může pomoci snižovat úzkost a stres. Jeho osvěžující aroma může přinést pocit radosti a optimismu.
  2. Antiseptické vlastnosti: Litsea cubeba olej obsahuje látky s antimikrobiálními vlastnostmi, které mohou pomoci chránit před bakteriemi a mikroby. Může být použit jako přírodní dezinfekční prostředek nebo přidán do čistících produktů.
  3. Podpora trávení: Litsea cubeba olej může pomoci při trávicích potížích, jako jsou nadýmání, plynatost a zažívací obtíže. Má antispasmodický účinky, které mohou uvolnit svaly trávicího traktu a podpořit normální trávení.
  4. Aromaterapie a relaxace: Litsea cubeba olej je oblíbený pro své relaxační účinky v aromaterapii. Může být použit v aromalampách, difuzérech nebo přidán do masážních olejů pro podporu uvolnění a relaxace.
  5. Osvežující vůně: Díky své svěží citrusové vůni se Litsea cubeba olej často používá jako přísada do parfémů, kosmetických výrobků nebo do výroby mýdel a čisticích prostředků.

Před použitím Litsea cubeba esenciálního oleje se vždy doporučuje konzultovat s odborníkem na aromaterapii, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky.

Objem: 10, 30 a 50ml

Země původu: Vietnam

back to top