Konec školního roku SLEVA 10 % na celý nákup, kód v košíku „ucitel10".

Sugandha kokila esenciální olej

vratné obaly
5 ml
82 Kč
10 ml
136 Kč
30 ml
327 Kč
50 ml
508 Kč

Sugandha kokila (Cinnamomum glaucescens) neboli Skořicovník

je stálezelený strom, který roste v Indii, a esenciální olej z tohoto stromu je známý jako sugandha kokila esenciální olej.

Tento olej má charakteristickou vůni, která je svěží, ovocná a s lehkými květinovými tóny.

Sugandha kokila esenciální olej má různé přínosy a použití:

  • Uklidňující účinky: Sugandha kokila esenciální olej je často používán v aromaterapii kvůli svým uklidňujícím účinkům. Jeho vůně může pomoci snižovat stres, úzkost a napětí a podporovat relaxaci a duševní klid.
  • Osvěžující vůně: Vůně sugandha kokila esenciálního oleje je osvěžující a stimulující. Může pomoci zvýšit energii, zlepšit náladu a povzbudit mysli.
  • Kosmetické použití: Sugandha kokila esenciální olej se často používá v přípravcích pro péči o pleť a vlasy. Má hydratační vlastnosti a může pomoci zvláčnit suchou pokožku a vlasy. Navíc má antiseptické vlastnosti, které mohou pomoci bojovat proti bakteriím a udržovat pokožku čistou.
  • Aromaterapie: Sugandha kokila esenciální olej se často používá v aromaterapii pro jeho příjemnou vůni a relaxační účinky. Může se používat ve formě inhalace, koupele nebo ve směsi s nosným olejem pro masáže.

Je důležité si uvědomit, že sugandha kokila esenciální olej je silně koncentrovaný a měl by být používán s opatrností.

Před použitím se doporučuje provést zkoušku citlivosti pokožky a ředit ho nosným olejem, pokud ho aplikujete na kůži.

Stejně tak je vhodné konzultovat s odborníkem na aromaterapii nebo s lékařem, zejména pokud máte jakékoli zdravotní problémy nebo užíváte léky.

Objem: 10, 30 a 50ml

Země původu: Nepál

back to top